Autorzy

Patryk Chłopek

PC

Nazywam się Patryk Chłopek, ale moją ulubioną pozycją wcale nie są Chłopi (chociaż i tak szacun dla Władysława). Już od pięciu lat z dyletanckim zapałem udaję polonistę i chyba idzie mi niezgorzej. Interesuję się edytorstwem, gustuję w literaturze współczesnej i popularnonaukowej, a od czasu do czasu pisuję też opowiadania, marząc przy tym o stworzeniu powieści. W tym dużo pomaga mi Grupa Literacka Strzyga, do której należę i do której zapraszam.

 

Ola Góralska

42796975_474849646336321_6872936173208076288_n

Studiuję filologię polską, a w przerwach między czytaniem, robię muzykę i publikuję artykuły w regionalnych gazetach. Gdy miałam 8 lat, napisałam autobiografię. Nie rozumiem, jak może komuś podobać się „Pokolenie Ikea” nieironicznie.

 

Anna Kruk

42959065_1962384347153407_4125478282952966144_n

Studiuję filologię polską. Po obronionym licencjacie  i rozpoczętych studiach magisterskich wciąż nie wiem czemu wybrałam akurat ten kierunek, ale z tego wyboru jestem zadowolona. Jeśli wybieram książkę, stawiam na fantastykę. W wolnych chwilach, by się rozluźnić i odstresować, biegam. Należę do osób, dla których dom bez psa to nie dom. W życiu staram się unikać nudy.

 

Jakub Osiński

JO

Jakub Osiński – student drugiego roku polonistyki II stopnia i doktorant w Instytucie Literatury Polskiej UMK. Czyta, pisze, publikuje.

 

Marcin Podlaski

MP

Poeta, lingwista, redaktor. Doktorant językoznawstwa na Wydziale Filologicznym UMK. Prowadzi zajęcia z języka staro-cerkiewno-słowiańskiego. Aktywny członek toruńskiej grupy młodoliterackiej Strzyga.

 

Marcel Woźniak

 

MW

II rok studiów doktoranckich. Fan Leopolda Tyrmanda, w wolnych chwilach rozwiązuje kryminalne zagadki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s